FORCE Luna dámske sedlo, 175 mm
FORCE Luna dámske sedlo
Komfortné, veľmi mäkké a široké dámske sedlo vhodné napríklad na mestské bicykle. Disponuje vysokou mäkkou vrstvou polstrovania na nylonovej konštrukcii s dvoma elastomérmi a pozdĺžnym otvorom pre zníženie tlaku v citlivých miestach.| Spol | Ženski |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 175 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina | 250 mm |
| Materijal | poťah: polyuretán, skelet: nylon, lyžiny: oceľ |
| Težina | 596 g |
| ID porizvoda | 45763 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.
