HQBC QIZ dječja kaciga, crna mat
Biciklistička kaciga QIZ s integriranim vizirom izrađena je In-Mould tehnologijom, zahvaljujući kojoj je čvršća i lakša u usporedbi s običnim kacigama, a istovremeno osigurava visoku sigurnost. Perive podloge unutra i kvalitetna ventilacija jamče ugodno nošenje. Veličina se može prilagoditi pomoću rotirajućeg mehanizma za podešavanje. Reflektirajući elementi na njoj povećavaju pasivnu sigurnost vozača pri smanjenoj vidljivosti.
| TEHNIČKI PODACI | |
|---|---|
| Veličina S | 46-52 cm |
| Veličina M | 52-57 cm |
| Konstrukcija | InMold |
| Ventilacija | 11 otvora |
| Fit sustav | Opseg |
| Težina | 221g (M) |
| Spol | Dječji |
| Boja | crna |
| Vrsta kacige | Univerzalno |
| ID porizvoda | 47131 |
| Veličina | S | M |
|---|---|---|
| Opseg glave (cm) | 46 - 52 | 52 - 58 |
| Veličina | S |
|---|---|
| Opseg glave (cm) | 48 - 54 |
| Veličina | M |
|---|---|
| Opseg glave (cm) | 52 -56 |
| Veličina | S |
|---|---|
| Opseg glave (cm) | 50 - 54 |
Varijanta HQBC QIZ detská prilba, lime matná
Dobrý deň,
Veľkosti produktu a veľkostnej tabuľky nesedia. Môžete to prosím opraviť?
Dobrý deň, vďaka za upozornenie, tabuľku upravíme.
Zatiaľ info aspoň takto:
- S: 46-52 cm
- M: 52-57 cm
UPOZORNENIE! Prilba je určená pre cyklistov a používateľov skejtbordov a kolieskových korčúľ. Nie je navrhnutá pre použitie pri akomkoľvek inom type športu alebo pri inom spôsobe dopravy ako sú mopedy alebo elektrické skútre. Túto prilbu nesmú používať deti pri šplhaní alebo podobných činnostiach, kde je riziko uškrtenia/obesenia, keď sa dieťa zachytí o prilbu. Nikdy nepoužívajte prilbu na jazdu na motorových vozidlách.
Prilba môže chrániť len vtedy, keď dobre sadne a kupujúci má možnosť vyskúšať rôzne veľkosti a zvoliť prilbu takej veľkosti, ktorá spoľahlivo a pohodlne sedí na hlave. Prilba má byť prispôsobená používateľovi tak, aby mu dobre sedela, napríklad remene musia byť umiestnené tak, aby nezakrývali uši, spona musí ležať mimo čeľuste a remene a spona musia byť pohodlne a pevne nastavené. Prilba sa nesmie pohybovať vpred ani vzad, preto je vybavená nastavovacím mechanizmom a popruhmi ktoré je nutné pred jazdou správne nastaviť a upevniť. Aby sa zaistila požadovaná ochrana, prilba musí byť nasadená tak, aby chránila čelo a nebola posunutá príliš dozadu do zátylku. Prilba nesmie brániť v rozhľade. Prilba musí byť upevnená tak aby pri páde, alebo náraze ostala na hlave. Prilba nemôže vždy chrániť pred zranením. Preto venujte zvýšenú pozornosť jej nastaveniu, nasadeniu a bezpečnosti pri jazde. V prilbe nájdete vypchávky (vankúšiky), ktoré slúžia na to aby ste ich nasadili vo vnútri helmy tam kde to potrebujete, vzhľadom na tvar Vašej hlavy a tým dosiahli ideálne nastavenie prilby.
Prilbu vymeňte a znehodnoťte, ak bola vystavená silnému nárazu. Nikdy nemeňte alebo neodstraňujte akékoľvek pôvodné súčasti prilby, ktoré odporučil výrobca, hrozí nebezpečenstvo zníženia funkčnosti prilby a tým vzniku vážnych poranení pri náraze. Prilbu nikdy neupravujte na iné účely a nevybavujte iným príslušenstvom ako odporúčaným od výrobcu. Poškodené diely vymieňajte vždy za nové originálne diely.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta HQBC QIZ detská prilba, matná modrá
vratene, farba nesedela
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original