Ergon SRS Comp S/M sjedalo, 140 mm
Ergon SRS Comp S/M sedlo
Podignite svoje iskustvo vožnje na cesti i makadamu sa sjedalom Ergon SRS Comp Men. Ovo sjedalo je dizajnirano s izdržljivom plastičnom školjkom koja može podnijeti i duge vožnje u zahtjevnim uvjetima. Opremljeno je standardnim titanijskim vodilicama, koje osiguravaju iznimnu čvrstoću uz nisku težinu, tako da će vaša vožnja biti sigurna i udobna.|
Promišljeni izrez, dizajniran posebno za mušku anatomiju poboljšava protok zraka i smanjuje pritisak u osjetljivim područjima
|
|
Površina od mekih mikrovlakana nudi gladak dodir koji ne klizi, dok pjenasta podstava pruža mekanu potporu i idealnu kombinaciju udobnosti i performansi.
|
|
Ovo sedlo je vaša ulaznica za ugodniju vožnju biciklom - idealno za duže i udobnije vožnje
|
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 140 mm |
| Materijal šina sjedala | titanijum |
| Namjena | Sportski |
| Šine (promjer) | 7 × 7 mm |
| Duljina sjedala | 272 mm |
| Za širinu sjedećih kostiju | 9 - 12 cm |
| Težina | 245 g |
| ID porizvoda | 348550 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena