FORCE ROS HOLE+ sjedalo, 135 mm
Force ROS HOLE+ sjedalo
Sportsko biciklističko sjedalo FORCE ROS HOLE+ u izvedbi s rupom sastoji se od oblikovanog najlonskog okvira koji je presvučen kvalitetnom umjetnom kožom. Njegov oblik i dizajn jamče udobnu vožnju bez bolnih pritisaka i udaraca.|
Sportski izgled sjedala naglašen je i izvedbom s utisnutim logotipom i grafičkim elementima
|
|
Sjedalo se isporučuje bez stezaljke za sjedalo
|
|
Čelične podupirače su opremljene mjernom skalom
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Boja | crna, siva |
| Širina sjedala | 135 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Dimenzija | 280 x 135 mm |
| Težina | 303 g |
| ID porizvoda | 75942 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Za nekoliko eura možete dobiti udobno sedlo. Ali svaka guza je drugačija.
Automatski prevedenoLijepo sedlo za odličnu cijenu, mana je što je uže
Automatski prevedenoZa te eure, parada.
Automatski prevedenoZa tu cijenu, sedlo izgleda odlično.
Automatski prevedenoJoš ne mogu procijeniti trajnost materijala.
što je problem, ali samo za mene je to oblik. Ne odgovara mi baš.
Ali što je, dovraga, original?
Za činjenicu da ga imam na biciklu za putovanje na posao, ok je.
Ne bih ga htio kao trkaće sjedalo.
manje udobno, ali ok za cijenu
Automatski prevedenoUgodno iznenađen za taj novac
Automatski prevedeno