PRO MoonDust Team 32 gripovi, 105 g, crna
PRO MoonDust Team su dvokomponentne MTB ručke dizajnirane za trail i enduro vožnju. Unutarnja sužavajuća jezgra osigurava čvrsto prianjanje na upravljaču i visoku stabilnost tijekom vožnje. Jednostrana unutarnja brava povećava sigurnost i sprječava okretanje ručki. Rub na kraju gripa štiti ruku u zahtjevnim situacijama, dok kombinacija korištenih materijala donosi udoban hvat i pouzdano prianjanje.
- Dvokomponentne MTB ručke za trail i enduro
- Jednostrana unutarnja brava za čvrsto pričvršćivanje na upravljač
- Unutarnja sužavajuća jezgra za sigurno prianjanje
- Rub na kraju gripa za zaštitu ruke
- Kombinacija materijala za optimalnu udobnost i prianjanje
- Duljina 138 mm
- Promjer 32 mm
- Težina 105 g za par
- Dostupno u dva promjera
| Boja | crna |
| Materijal gripova | neodređeno |
| Težina | 105g/par |
| Duljina | 138mm |
| Promjer | 32mm |
| Širina ručke | 138 mm |
| Pričvršćivanje | sa bravicom |
| ID porizvoda | 392464 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena