Kind Shock LEV Integra teleskopska cijev sjedala, Ø-30.9 mm, 430 mm/150 mm, OEM
Kind Shock LEV Integra teleskopska cijev sjedala
Upozorenje: OEM proizvod - nema originalno pakiranje
|
Podesiva zračno-hidraulična kartuša
|
|
Unutarnje vođenje sajle
|
| Boja | crna |
| Promjer | 30.9 mm |
| Hod teleskopske cijevi sjedala | 150 mm |
| Upravljanje | unutarnje vođenje sajle |
| Uvlačenje u okvir | 230 mm |
| Ukupna duljina | 430 mm |
| Težina | 584 g |
| Pomak | 0 mm |
| Sadržaj pakiranja | sedlovka, teflonom obložena sajla od nehrđajućeg čelika i bowden, ručica za upravljanje |
| Upozorenje | OEM proizvod - nema originalno pakiranje |
| ID porizvoda | 402292 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena