Crankbrothers Mallet DH Loic Bruni Signature Bronze Edition spd/platform pedale
Platformske pedale CRANKBROTHERS Mallet DH Loic Bruni Signature Bronze Edition namijenjene su vozačima koji voze tehnički zahtjevne staze, enduro utrke i spustove. Temelje se na dugogodišnjem iskustvu svjetskog prvaka Loica Brunija i nude pouzdan zahvat, sigurnost u brzim dionicama i visoku izdržljivost u ekstremnim uvjetima. Četverostrani lokot i otvorena konstrukcija osiguravaju nesmetano uskočenje i u blatu, velika konkavna platforma s podesivim pinovima i rebrastim tijelom pruža izvrsnu trakciju i stabilnost. Skošeni rubovi tijela smanjuju rizik od zapinjanja za kamenje, a dulja osovina sa širim q-factorom povećava stabilnost pri velikoj brzini.
- Namijenjene za tehničke staze, enduro i spust
- Četverostrani lokot i otvoreni dizajn za pouzdano funkcioniranje u blatu
- Podesivi kut otpuštanja pedale 15 ili 20 stupnjeva
- Velika konkavna platforma za siguran položaj cipele
- Podesivi 8 mm pinovi za individualno podešavanje prianjanja
- Rebrasto tijelo pedale za bolju trakciju potplata
- Skošeni rubovi tijela za zaštitu od kontakta s kamenjem
- LS verzija s duljom osovinom i q-factorom 57 mm za veću stabilnost
- Platforma od obrađenog aluminija 6061-T
- Krila od lijevanog nehrđajućeg čelika 17-4PH
- Opruga od nehrđajućeg čelika serije 300
- Kovana osovina od 435 Cr-Mo čelika
- Unutarnja klizna čahura i vanjski industrijski ležaj
- Težina 479 g za par
| Boja | bronze edition |
| Težina | 479 g |
| Materijal | aluminij + nehrđajući čelik |
| Ležajevi | klizni + industrijski |
| Q-faktor | 57 mm |
| Os | kovani 435 cr-mo čelik |
| Platforma | Mallet DH |
| Opruga | Nehrđajući čelik |
| Unutarnji ležaj | klizna čahura |
| Vanjski ležaj | industrijski |
| Pinovi | 8 mm podesivo |
| ID porizvoda | 396209 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena