PRO PURSUIT TEAM traka za volan, 3 mm, plava
PRO PURSUIT TEAM omotávka
PRO Pursuit omotávka je dizajnirana za šprintere i vozače koji zahtijevaju punu kontrolu i iznimnu prionjivost pri intenzivnoj vožnji i prolasku kroz zavoje. Lagan dizajn s PU površinom osigurava učinkovito odvođenje vlage.|
EVA pjena s reljefnom 3D površinom
|
|
PU površina za dobar odvod vlage
|
|
Silikonska podložna traka za jednostavnu montažu i demontažu
|
|
Izvanredno prianjanje za potpunu kontrolu
|
| Boja | plava |
| Debljina | 3 mm |
| Duljina | 2 000 mm |
| Širina | 30 mm |
| Težina | 50 g |
| Materijal | PU, EVA pjena, silikonski gel |
| Sadržaj pakiranja | omotávky, aluminijski završetci, završne trake |
| ID porizvoda | 392505 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena