Selle Italia ST 7 Superflow L3 sjedalo, 165 mm
Selle Italia ST 7 Superflow L3 sedlo
Sjedalo Selle Italia ST 7 Superflow dizajnirano je za gradske, trekking i touring bicikliste koji traže kombinaciju visoke udobnosti i pouzdanih performansi u svakodnevnoj uporabi. Gel ispune i izdašan središnji izrez Superflow učinkovito rasterećuju osjetljivo područje perineuma, što ćete cijeniti posebno na dužim putovanjima na posao i vikend vožnjama. Gotovo ravan oblik sjedala omogućuje prirodno, slobodno kretanje i učinkovit prijenos snage na pedale.|
Namijenjeno za trekking i touring s naglaskom na svakodnevnu upotrebu
|
|
Tehnologija Superflow s središnjim izrezom za smanjenje pritiska u perinealnom području
|
|
Light Gel ispune za povećanu udobnost na dužim rutama
|
|
Površinski materijal Soft-Tek za ugodan kontakt i otpornost na habanje
|
|
Hi-Viz reflektirajući detalji na stražnjoj strani sjedala za bolju vidljivost pri smanjenoj vidljivosti
|
|
Gotovo ravan oblik sjedala za slobodno kretanje i učinkovit prijenos snage
|
| Spol | Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 165 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Dimenzije | 250 mm |
| Težina | 475 g |
| Šine (promjer) | 7 mm |
| ID porizvoda | 384832 |
Dobrý deň prosím vás mám eBike track rail 5 chcem vymeniť sedlo nakoľko som ťažší jazdec 110 kg prosím je dané sedlo vhodné pre mňa poprípade prosím o radu aké sedlo by bolo vhodné veľmi pekne vám ďakujem za ochotu
Dobrý deň prajem,
jedná sa v tomto prípade o mäkší a prispôsobivejší model, vhodný skôr na vzpriamenejší posed - z hľadiska komfortu tak môže byť určite dobrou voľbou, väčšia šírka poskytne väčšiu oporu a rozloženie hmotnosti na väčšej ploche sedla.
Pri sedlách žiaľ univerzálna rada neexistuje - každý z nás má iné preferencie a najmä tvar sedacích partií, no každopádne držíme palce nech sedlo sadne
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena