Selle San Marco GrouND Shield Carbon FX Narrow sjedalo, 140 mm
Selle San Marco GrouND Shield Carbon FX Narrow sedlo
Sedlo Selle San Marco GrouND je prvenstveno namijenjeno za MTB i gravel biciklizam. Zahvaljujući svojoj univerzalnoj školjki, pogodno je za širok spektar vozača. Dizajn sjedala temelji se na obliku modela Shortfit, ali sadrži specifične prilagodbe za terenske uvjete. Vrh je dodatno podstavljen za udobnost tijekom strmih uspona, a skraćeni stražnji dio sprječava zapinjanje odjeće pri vožnji iza sjedala.Izvedba CARBON FX predstavlja vrhunsku, laganu i izdržljivu verziju ovog sjedala sa školjkom obogaćenom karbonom. Razvijeno je za vrhunske sportaše i profesionalce s visokom godišnjom kilometražom, nudeći beskompromisne performanse.
|
Šine Carbon DNA
|
|
Školjka ojačana karbonskim i staklenim vlaknima s najlonom
|
|
Amortizacija Biofoam
|
|
Površina Microfeel
|
|
Izvedba Shield s poklopcem otvora
|
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 140 mm |
| Materijal šina sjedala | karbonska vlakna |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 255 mm |
| Težina | 186 g |
| Šine (promjer) | 9.8 x 7 mm |
| ID porizvoda | 354718 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena