Selle San Marco Shortfit Dynamic sjedalo, 130 mm
Legenda među pionirima kratkih sjedala, model Shortfit, vraća se u novom izdanju. Iako se moderna kratka sjedala uglavnom proizvode u većim širinama, postoji skupina vozača kojima je potrebno uže rješenje. Za njih je izvrstan izvorni oblik Shortfita u njegovoj najužoj verziji, ali sa širokim i iskoristivim vrhom, idealan za cestovni i brdski biciklizam.
- Tračnice od mangana
- Školjka ojačana karbonskim vlaknima
- Prigušivanje Biofoam
- Površinska obrada MICROFEEL
- Dimenzije 255 x 130 mm
- Težina 195 grama
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 130 mm |
| Materijal šina sjedala | mangan |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 255 mm |
| Težina | 195 g |
| ID porizvoda | 354709 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena