Ergon SRS Sport Gel M/L žensko sjedalo, 152 mm
Ergon SRS Sport Gel za žene je cestovno sjedalo posebno razvijeno za biciklistice, koje savršeno kombinira udobnost s visokim performansama. Idealno je za cestovni biciklizam, gravel, ciklokros i bikepacking. Specifičan oblik slova V s izraženim reljefnim otvorom nježan je prema osjetljivim dijelovima i optimalno raspoređuje pritisak na sjedne kosti i genitalno područje. Veliki gel jastučići pružaju nježno ublažavanje, dok visokokvalitetna najlonska kompozitna školjka i vodilice od TiNox XP jamče stabilnost. Ravni stražnji dio pruža optimalnu potporu sjednim kostima i nudi maksimalnu slobodu kretanja pri pedaliranju.
- Nema tlačnih šiljaka ni pri dugim usponima
- Ergonomski oblik za kompaktne vozne pozicije
- Pjena Reactive Performance za optimalnu raspodjelu pritiska
- Poboljšani reljefni kanal koji sprječava obamrlost i nelagodu
- Integrirane bočne površine (Glide flanks) za smanjenje trenja pri pedaliranju i zaštitu sjedala
| Spol | Ženski |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 152 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik, titanijum |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 251 mm |
| Težina | 305 g |
| Za širinu sjedećih kostiju | 12-16 cm |
| ID porizvoda | 403014 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena