Selle San Marco Shortfit 2.0 Carbon FX Pro Series Wide sjedalo, 155 mm
Selle San Marco Shortfit 2.0 Carbon FX Pro Series Wide sedlo
Sjedalo Selle San Marco SHORTFIT 2.0 je rješenje ponajviše za vozaèe s fleksibilnim podruèjem kukova, normalnom do širom građom zdjelice i/ili agresivnijim stilom vo&ž;nje, pri kojem je potrebno olakšati perinealnom podruèju. Poveçani otvor i istovremeno prošireni vrh sjedala pridonose boljem raspoređivanju tlaka. Ovaj model je namijenjen za širok spektar upotrebe na cesti, stazi i u MTB-u.Verzija CARBON FX predstavlja vrhunsku izvedbu s karbonom obogaçenom školjkom, prigušenjem Biofoam i površinom Microfeel. Vodilice DNA FullCarbon osiguravaju nisku masu i visoku trajnost. Namijenjeno je prije svega vrhunskim sportašima i profesionalcima s veçim godišnjim brojem prijeđenih kilometara kao beskompromisno, lagano i otporno rješenje. Izvedba Pro Series jamèi dizajn i izradu identiène sjedalima profesionalnih vozaèa.
|
Šine od materijala DNA-CARBON
|
|
Školjka ojačana karbonskim vlaknima
|
|
MICROFEEL završna obrada
|
|
Prigušenje Biofoam
|
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 155 mm |
| Materijal šina sjedala | karbonska vlakna |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 255 mm |
| Težina | 190 g |
| Šine (promjer) | 9.8 x 7 mm |
| ID porizvoda | 377648 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena