SRAM DUB PressFit srednja osovina (55 mm Chainline), 89/92 mm
SRAM DUB PressFit osovina pogona
SRAM DUB osovine pogona imaju jednostavan zadatak - spojiti vaše kurble s okvirom i osigurati njihov gladak i besprijekoran dugotrajan rad za idealan prijenos energije. Kako bi omogućio jedinstveno usmjerenje, SRAM je razvio DUB osovinu pogona kao istinski ujedinjujući komponentu. Jedna proširena osovina koja omogućuje upotrebu sa svim specifikacijama osovina pogona.|
Jedna proširena osovina koja omogućuje upotrebu sa svim specifikacijama središnjih pogona
|
|
Jednostavnija montaža zahvaljujući mogućnosti utiskivanja ležajnih čašica u okvir
|
|
Značajno lakši od sustava Pressfit GXP®
|
|
U skladu s ISO 4210
|
| Namjena | MTB |
| Vrsta montaže | BB86-89.5-92 Press Fit |
| Vrsta osovine za pogon | DUB (⌀ - 29 mm) |
| Širina okvira | 89 mm, 92 mm |
| Za lanac | 55 mm Chainline |
| Tehnička oznaka | 00.6418.016.005 |
| Težina | 76 g |
| Za promjer okvira | 41 mm |
| ID porizvoda | 148181 |
Zdravím, aký je, prosím rozdiel medzi týmto produktom a tymto: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/stredove-zlozenia/press-fit/sram-dub-pf-stredove-zlozenie-8992-mm-mtb.html
Dobry den,
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/stredove-zlozenia/press-fit/sram-dub-pressfit-stredova-oska-55-mm-chainline-8992-mm.html - SRAM ID: 00.6418.016.005, t.j. urceny pre kluky DUB MTB Wide
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/stredove-zlozenia/press-fit/sram-dub-pf-stredove-zlozenie-8992-mm-mtb.html - SRAM ID: 00.6418.016.000, t.j. urceny pre kluky DUB MTB (t.j. nie Wide).
Oba stredy maju potom samozrejme zhodny priemer (41mm), a su urcene pre 89.5/92 mm MTB ramy.
Dobry den. Su obe stredove zlozenia rovnake a rozdiel je iba v hrubke vymedzovacich podloziek?
Dobry den prajem,
ano, stredy su totozne - kompletny zoznam stredov DUB aj s pritomnymi podlozkami v jednotlivych typoch najdete na https://www.sram.com/globalassets/document-hierarchy/compatibility-map/mtb/dub-mtb-bottom-bracket-compatibility-chart.pdf.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Dobrá výdrž...
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Pressfit, tým pádom to až taký zázrak nie je. Ale plní funkciu
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original