Truvativ MTB L-Pin vanjski lančanik, 38T, 2x10
Truvativ MTB lančanik
Truvativ/SRAM MTB lančanik s L-Pinom, 38 zuba 104 mm BCD razmak.| Boja | crna |
| Set | Ostali |
| Broj zupčanika | 38T |
| Montiranje zupčanika | BCD 104 mm |
| Tehnička oznaka | 11.6215.188.440 |
| Za prijenose | 2x10 |
| Za kombinaciju prijenosa | 38/24T |
| Razmak rupa | 104 mm (BCD) |
| Težina | 120 g |
| Materijal | aluminij 7075-T6 |
| ID porizvoda | 6188 |
Je možné na tento prevodník použiť reťaz Shimano XT/CN-HG95 ? Mám kombináciu 38/24 - 2x10 XTR
Dobrý deň,
reťaz bude sedieť.
Ahoj bezi na tych XTR klukach tak ako original prevodnik?
Dobrý deň, prosím Vás o doporučenie 24 zubového prevodníka k tejto 38-myčke.
Ďakujem
Dobrý deň,
ak Vám bude sedieť rozteč, tak vhodný by mohol byť napr. : https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/prevodniky/truvativ-prevodnik-bcd-64mm-24z-8691.html
Dobry den, dal by sa nainstalovat tento dvojprevodnik (38T+24T) bez demontaze kluk?
Zdravim, teoreticky ano. Vo videu to jeden pan dokazal (ale ine kluky) https://www.youtube.com/watch?v=9fGqCO8xH4Y
Dakujem Vam za odpoved!
Dobrý deň máte aj nejakú lacnejšiu alternatívu ako tento prevodnik ?
Dobrý deň,
Priamo od Truvativ lacnejšiu verziu nemáme ale teoreticky by mohol sedieť tento https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/prevodniky/force-11k-prevodnik-38-zubov.html
Dobrý deň prajem. Aký je rozdiel prevodníka s Long-pinom a bez?
Dobrý deň,
je to pin, ktorý zabraňuje zapadnutiu reťaze medzi kľuku a prevodník. Pokiaľ ho nemáte, je možné, že sa Vám reťaz pri zhodení "cvikne" a je problém ju odtiaľ vybrať.
Dobrý deň,
je tento prevodník aj vo verzii s 36 zubami?
Dobrý deň,
Preveríme u dodávateľa
Dobrý deň,
Pridali sme ho do ponuky https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/prevodniky/truvativ-prevodnik-mtb-36t-104-mm-l-pin-alu-black.html
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

namontovaný na biku,funguje
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Ok
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original