Kogel titanski vijci za držač M5x18, plava
Kogel titanski vijci za lulicu
Titanski vijci Kogel zamjenjuju vaše standardne čelične vijke. Osim uštede na težini, vijci se ističu i svojim izgledom u boji.|
Sa svojom duljinom od 20 mm, prikladni su za gotovo sve vrste lula volana
|
|
Prednost je dugi vijek trajanja, otpornost na koroziju i mala težina
|
| Boja | plava |
| Materijal | Ti-3Al-2V titan |
| Oblik glave | stožast |
| Promjer glave | 9 mm |
| Visina glave | 5 mm |
| Navoj | M5 |
| Ukupna duljina | 23 mm |
| Duljina navoja | 18 mm |
| Maks. moment pritezanja | 6 Nm |
| ID porizvoda | 201855 |
Varijanta Kogel titánové skrutky do predstavca, M5x18, black
Dobry den,
V popise mate “So svojou dĺžkou 20 mm sú vhodné pre takmer všetky typy predstavcov” ale zaroven je uvedeny zavit 18mm. Sadnu teda skrutky do predstavca kde som mal doteraz skrutky 20mm?
Ahoj, Kogel to ma trochu "idiotsky" specifikovane - uvadza oba udaje - kazodpadne pravda je niekde "medzi", celkova dlzka je 23 mm, hlavicka ma z toho 4 mm.
Skrutky by Ti mali kazdopadne sadnut, standardne je zdravym minimom 6-7 kompletnych zavitov pri uchyteni.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Kogel titánové skrutky do predstavca M5x18, zlatá
Kvalitné, odolné, štýlové v predstavci. Oproti pôvodným nebe a dudy ...
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Kogel titánové skrutky do predstavca M5x18, modrá
Kvalitné, robustné a odolné oproti pôvodným v predstavci.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Kogel titánové skrutky do predstavca M5x18, zelená
Kvalita a odolnosť oproti originálny skrutkám v predstavci.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Kogel titánové skrutky do predstavca M5x18, rainbow
Pekná zmena, kvalitný produkt, doplnok pre každý bike.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Kogel titánové skrutky do predstavca, M5x18, black
Kvalita a odolnosť oproti pôvodným v predstavci.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Kogel titánové skrutky do predstavca M5x18, zlatá
Hard and strong enough
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Kogel titánové skrutky do predstavca M5x18, zlatá
Varijanta Kogel titánové skrutky do predstavca M5x18, zelená