FOCUS Jam2 6.9 29 električni bicikl, heritageblue/stoneblue
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
FOCUS Jam2 6.9 29 elektrobicykel
| Motor |
Bosch Smart System
|
| Baterija |
750 Wh
|
| Zaslon |
Bosch LED Remote + Kiox 300
|
| Okvir |
7005 hydroformed aluminium, 3D forging, 150 mm F.O.L.D. kinematics, 148x12 mm thru axle, internal cable routing, post mount 203 mm
|
| Vilica |
FOX 36 Float Factory 29, Grip 2, 110x15 mm, 44 mm rake, 160 mm
|
| Amortizer |
FOX Float X Performance, 210x55 mm, hardware: 25.0x8.0, no Bushing
|
| Mjenjač |
Shimano Deore XT M8100, 12-speed
|
| Mjenjač |
Shimano Deore XT M8100, 12-speed, 10-51T
|
| Kazeta |
Shimano SLX M7100, 12-speed
|
| Lanac |
Shimano SLX CN-M7100, 12-speed
|
| Poluge |
RaceFace Aeffect R e-Optimized Bosch G4, 36T
|
| Kočnice |
SRAM DB8, 4-klipna, hidraulična disk kočnica
|
| Kotači |
DT Swiss H1900, 30-622, 15×110 mm / 12×148 mm
|
| Gume |
Schwalbe Magic Mary, 2.6 Super Trail Soft, 65-622/Schwalbe Big Betty, 2.6 Super Trail Soft, 65-622
|
| Cijev sjedala |
Post Moderne dropper post PM-214, 34.9 mm
|
| Sjedalo |
Fizik Terra Aidon
|
| Lula volan |
FOCUS C.I.S. integrated, 50 mm, 0°, 35 mm, aluminij
|
| Upravljač |
RaceFace Atlas 35, aluminium, 820 mm, rise: 35 mm, backsweep: 8°
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2024 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano XT, Shimano SLX, Shimano Deore |
| Boja | heritageblue/stoneblue |
| Materijal | aluminij |
| Promjer kotača | 29" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 750 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 160 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 150 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 359323 |
| Veličina bicikla | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Tjelesna visina (cm) | < 170 cm | 170 - 180 cm | 180 - 190 cm | > 190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena