FORCE Cass prednje svjetlo
FORCE Cass prednje svjetlo
Prednje visoko učinkovito svjetlo, bijela CREE XP-G2 3W dioda ima 300 lumena.|
Prednje svjetlo Force s visoko svijetlećom LED diodom CREE XP-G2 3W
|
|
Indikacija statusa baterije i punjenja
|
|
Ima 2 funkcije osvjetljenja: visoko/standardno + treptanje
|
|
Svjetlo uključuje univerzalni silikonski držač za upravljač 22.2 - 31.8 mm, uključujući držač za kacigu - kompatibilan s GoPro držačima!
|
| Vrsta napajanja | mikro USB |
| Vrsta baterije | punjiva |
| Maksimalni svjetlosni tok | 250 - 499 lumena |
| Svrha svjetla | vidjeti |
| Boja | Crna |
| Vrijeme punjenja | 2-3 h |
| Trajanje baterije | visoki način rada 3 h / standardni 6 h / treptanje 12 h |
| Dimenzije | duljina 72 mm, širina 46 mm, visina 24 mm |
| Materijal | plastika/Al aluminijska prednja ploča za odvođenje topline |
| Težina | 66 g (uključujući držač) |
| Model | LED dioda CREE XP-G2 3W |
| Snaga/svjetlina | 300 lumena |
| Napajanje | USB kabel |
| Baterija | Li-Pol 1200 mAh |
| Napajanje | micro USB kabel |
| Vodootpornost | IP65 |
| ID porizvoda | 33970 |
Dobrý deň, ktoré svetlo svieti silnejšie (do diaľky a do strán) toto alebo toto https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/svetla/predne/force-shark-1000-usb-predne-svetlo-cierne.html
Dobrý deň,
Vyskúšané to nemáme ale teoreticky, Force Shark-1000 bude svietiť viac do diaľky nakoľko je až 1000 lumenové. CASS 300LM má však lepšie riešené osvetlenie do strán takže predpokladám že v tomto bude lepšie a celkovo komplexnejšie.
Dobrý deň,
zaujímalo by ma či po úplnnom vybití integrovanej baterie v svetle sa dá pripojiť svetlo na power bank usb kablom a bude opätovne svietiť. Za odpoveď vopred ďakujem.
Zdravim, svetlo svieti aj pocas dobijania.
Dobry den, viete mi povedat vykon, resp. realne ohodnotit svietivost tohto svetla v porovnani s Force Bug a Force Shark?nieco z toho by som od Vas rad zobral. Dakujem
Dobrý deň,
Výkon je uvedený v popise a to 300 lumenov, Force Bug má 400 lumenov a Force Shark má 1000 lumenov.
Dakujem za odpoved, no skor ma zaujimal vykon realny. Nie je 300 lumenov ako 300 lumenov, co plati u mnohych vyrobcov. Aj tak dakujem
Prosím, roztrhol sa mi držiak na toto svetlo. Ktorý náhradný z ponuky si mám objednať?
Dobrý deň. medzičasom som našiel na stránkach výrobcu, že existuje aj originál držiak - https://www.force.bike/drzak-predniho-svetla-force-cass-45172-gumovy/ Prosím, viete mi ho zabezpečiť?
Dobrý deň,
Pridali sme do ponuky
Dobrý deň,
akú silu má režim blikania? Je použiteľný na denné svietenie zo silou, alebo je to skôr len na nočné blikanie?
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Za ozbiljnu noćnu vožnju (24-satni maraton), odlično dodatno svjetlo za kacigu (zahvaljujući priloženom držaču) uz glavno svjetlo. Za tu cijenu, stvarno dobra ponuda, čak i za redovite vožnje u mraku ?
Automatski prevedeno
Vydrz baterie je OK a svetelny luc este lepsi. Da sa dat na riaditka a aj na helmu.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalCo viac chciet za tu cenu clovek uz muoze chciet ?
Za tú cenu veľmi hodné svetlo. Primeraná svietivosť a výber režimov svietenia tiež bohate postačuje.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
vybotne silne predne svetlo, vhodne aj na jazdu po nespevnenych vozovkach po tme
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Maličké a ľahké svetlo hlavne ako denná blikačka a núdzovo aj na dojazd po tme.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Na moje vecerno-nocne 2-hodinove vyjazdy super. odporucam. Svieti fajn.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Svieti ohromne,300Lumenov prekvapilo. Super je aj držiak helmy v balení.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Supersvetlo aj dobra viditelnost. Syn ich ma na bicykli a sme spokojny.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Absolútna spokojnosť ... Pomerne malé svetlo s vysokou svietivosťou ...
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Spokojnosť na jednotku za ten peniaz a v balení držiak na prilbu👍
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Dneska som ho nainstaloval na bicykel a som MAX spokojny!!!
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Ahoj Bajuz...Je súčasťou balenia aj micro USB kábel ? Vďaka.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
... ano je
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Výborný pomer svietivosť/veľkosť/cena/výdrž. Spokojnosť.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Výdrž,USB,malé,dobrá cena.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
So svetlom som spokojný.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
cena výkon TOPka
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Super svetlo
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Svieti super
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Spokojný
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalMorate pažljivo provjeriti odgovaraju li graničnici prilikom pričvršćivanja na držač. Već sam izgubio dva. Ovo mi je treći. Koristim ga prvenstveno kao dnevno svjetlo, ali će dobro raditi i nakon mraka. Izdržljivost je dobra čak i za duga putovanja.
Automatski prevedeno
Aerodynamicka mala baterka, ako blikacka pocas dna super, viditelna z velkej dialky. Ako svetlo na dojazd po tme fakt len ako nudzovka. 300lm je ne toto malo.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original