Knog Cobber Mid TwinPack set svjetala
Knog Cobber Mid TwinPack set svjetala
Set prednjeg i stražnjeg svjetla Knog Cobber MID.Knog Cobber je svjetlo dizajnirano za korištenje u cestovnom prometu ne samo noću, već i danju za dnevno svjetlo. U sve gušćem cestovnom prometu takvo svjetlo postaje nužnost za vlastitu sigurnost.
Funkcije i izvedba su u visokom standardu kao što ste navikli od marke Knog.
|
Svjetlo je vidljivo pod nevjerojatnim kutom od 330°, što vas čini dobro vidljivima sa svih strana
|
|
8 načina osvjetljenja: Max, Mid, Steady Pulse, Flash, Rolling Flash, Side Flash, Disco Flash, Eco Flash su unaprijed programirani
|
|
Mogućnost programiranja vlastitih načina rada putem aplikacije Knog Modemaker
|
|
Za punjenje vam ne treba kabel za punjenje, spaja se izravno u USB utičnicu i dizajniran je da izdrži utjecaj elemenata
|
|
Način zaštite očiju
|
|
100% vodootporno
|
|
LED diode: Učinkovite LED diode na ploči (COB) dizajnirane za pružanje maksimalne razine svjetline
|
|
Sustav montaže: uklonjive silikonske trake bez upotrebe alata, za cijevi sjedala i upravljače promjera 22 - 32 mm + magnetski držač, također za Aero cijevi sjedala
|
| Vrsta napajanja | USB |
| Vrsta baterije | punjiva |
| Izvođenje | 350 lm prednji, 170 lm stražnji |
| Dimenzije | 28 mm x 43 mm x 62 mm |
| Težina | 40 g |
| Vrijeme punjenja | 4 h (LED indikator se gasi nakon potpunog punjenja) |
| Vrijeme osvjetljenja prednje | 2 h (150 lm - STEADY) / 15 - 40 h (300 lm - FLASH) |
| Vrijeme rada stražnje svjetla | 2 h (80 lm - STEADY) / 15 - 40 h (170 lm - FLASH) |
| Baterija | USB punjivi litij-polimer |
| Pribor | standardni nosač, Aero Mount, 3x izmjenjive trake i produžni USB kabel |
| Modelna godina | 2024 |
| ID porizvoda | 84684 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Testirano trajanje baterije: 10 vožnji od 30 minuta punim intenzitetom (osvjetljenje). Koristio sam je ujutro u 4:30 na putu do posla i mislim da sam bio vidljiv na cesti. Punjenje traje oko 2 sata. Kut prednjeg svjetla je odličan na cesti. Ali ipak sam morao dodati prednju svjetiljku na kacigu kako bih mogao vidjeti dalje na cesti nego samo ispred sebe.
Automatski prevedeno
Asi najlepsie svetla, ake som kedy mal. Za sera aj v noci je clovek neprehliadnutelny a to z viacerych uhlov. Co zvysuje pocit jeho bezpecia. Ak by som mal nieco vytknut, tak to by bol micro navod a upevnenie na gumicky. Svetla by si zasluzili lepsi sposob upevnenia (napr. na objimku a pod.).
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Odkedy vozím túto sadu, pozorujem väčší rešpekt vodičov za mnou, aj keď raz za čas sa nájde exot ktorý ma predchádza na tesno. Ale pocitovo je to rádovo menej ako predtým, - používam ako denné svietenie.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
blikají perfektně, koupil jsem je na silniční kolo - za mne by stačila nejmenší velikost
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
super blikač, používam aj na denne výjazdy na cesták. 10/10
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Pekné prevedenie. Horšia kvalita materiálu. Veľmi zlá odolnosť voči vode. Nízka hmotnosť a slušná svietivosť.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original