Ravemen NT401 pametna stražnja bljeskalica
Inteligentno stražnje svjetlo Ravemen NT401 donosi zabavu i veću sigurnost u svaku vožnju. Pomoću aplikacije RAVEMEN možete kreirati vlastite svjetlosne uzorke, od jednostavnih crteža do animiranih efekata u stilu GIF-a, tekst koji se pomiče ili emotikone. Svjetlo omogućuje pohranu više motiva i brzo prebacivanje između njih jednim gumbom, tako da možete prilagoditi izgled i signale prema raspoloženju ili situaciji u prometu.
Osim izražajnog vizualnog dojma, NT401 se fokusira i na zaštitu biciklista. Inteligentna detekcija kočenja automatski pojačava svjetlosni signal pri usporavanju, a funkcija automatskog uključivanja/isključivanja osigurava da je svjetlo uvijek aktivno kada vam je potrebno. Zahvaljujući mogućnosti dijeljenja svjetlosnih režima s ostalim vozačima, možete voziti u grupi s usklađenim efektima i boljom vidljivošću.
- Mogućnost kreiranja vlastitih svjetlosnih uzoraka u aplikaciji RAVEMEN
- Podrška za emotikone, tekst koji se pomiče, crtanje i animirane efekte
- Pohrana više emotikona s brzim prebacivanjem jednim gumbom
- Inteligentna detekcija kočenja za pojačavanje pri usporavanju
- Automatsko uključivanje i isključivanje prema korištenju
- Mogućnost sinkronizacije i dijeljenja režima s ostalim vozačima
| Vrsta napajanja | USB-C |
| Vrsta baterije | punjiva |
| Maksimalni svjetlosni tok | neodređeno |
| Težina | 25 g |
| Dimenzije | 33,7 x 33,2 x 27,5 mm |
| Baterija | 500 mAh 3,7 V Li-polymer baterija |
| Vodootpornost | IPX6 |
| Izvor svjetlosti | crvena COB LED |
| Sadržaj pakiranja | svjetlo NT401, USB-C kabel za punjenje, nosač za stup sedla ABM14, nosač za šine sedla ABM13, priručnik i jamstveni list |
| Funkcije | inteligentna detekcija kočenja, automatsko uključivanje/isključivanje, mogućnost kreiranja vlastitih svjetlosnih uzoraka u aplikaciji, prikaz emotikona, teksta i GIF stil animacija, pohranjivanje do 10 emotikona, indikator stanja baterije |
| ID porizvoda | 402743 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena