Julbo LOOP M Spectron 4 dječje naočale, ljubičasta
Stredná M veľkosť modelu Loop, ktorý poskytuje mladým deťom maximálnu ochranu. Vyznačujú sa dizajnom, ktorý je ešte štíhlejší, jemnejší a diskrétnejší.
odolný, obojstranný, symetrický rám
- hypoalergénny materiál
- vynikajúca priľnavosť
- vhodné do každého terénu
- Asian Fit ergonómia
- ergonomický tvar pre dobré držanie
- dodáva sa s extra plochým elastickým popruhom
- Wraparound profil kombinujúci ochranu a rozhľad
- hmotnosť: 16 g
O skle Spectron 4:
Poskytuje maximálnu ochranu zraku pred slnečným žiarením a žiarením odrážajúcim sa od reflexných povrchov (sneh, ľad, voda, skala...). Odporúča sa na turistiku vo vysokých horských polohách.
- hnedý základ
- zlepšuje filtráciu viditeľného žiarenia vytváraním zrkadlového efektu
- Anti-reflective - znižuje namáhanie očí a eliminuje rušivé odlesky
| Spol | Dječji |
| Boja | ljubičasta |
| Svojstva naočala | Sunčane |
| Dioptrijski klip | ne |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, skijaško trčanje, trčanje, planinarsko skijanje, trail trčanje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate, lifestyle |
| Udaljenost mosta | 14 mm |
| Širina mosta | 14 mm |
| Duljina ručki | 110 mm |
| Duljina ručki | 110 mm |
| Baza | 6 |
| Širina leće | 41 mm |
| Veličina leće | 41 mm |
| Dob | 1-3 godine |
| Šarke | Ne |
| Težina | 16 g |
| ID porizvoda | 197625 |
Varijanta Julbo LOOP M Spectron 4 detské okuliare, ružová
Dobry den prosim Vas dali by sa objednat
Detské slnečné okuliare Julbo Loop M – SP4 - blue/turquoise v tejto farbe? Dakunem
Dobrý deň,
Mrzí nás to ale v tejto farbe okuliare nie sú dostupné a nevieme ich objednať.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena