Novatec os MULTI-X12 12x142 mm, OEM
18,99
delivery_truck_speed
Kurirskom dostavom na tvoj adresu Dostava kurirskom službom DPD
Dostava u ponedjeljak 18.05.2026
replay
Produžena mogućnost povrata do čak 100 dana Više informacija
4/5
Pozicija: stražnja
Osovina: 12 mm
Pojedinosti proizvoda
ID porizvoda 236415
Recenzija proizvoda  (3 ocjene)
4/5
(3 ocjene)
(2 ocjene)
(0 ocjena)
(0 ocjena)
(1 ocjena)
Kako ti ocjenjuješ proizvod?
Dodaj recenziju
Pomozi drugima, osvoji bodove i kupuj jeftinije do 15 % zahvaljujući programu vjernosti
Recenzija verified Provjerene kupnje
thumb_up1thumb_down
Varijanta Novatec Axle MULTI-X12 os, 12x142 mm
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
thumb_up1thumb_down
thumb_up0thumb_down
thumb_up0thumb_down
Obrazac se obrađuje
Dodaj ocjena
Obrazac se obrađuje
Pitanja o proizvodu
Ďakujem za odpoveď.
SK Dobry den,
o aky rocnik bicykla sa jedna? Blizzardy disponovali Boost zadnou stavbou - t.j. sirka naboja/vnutorna sirka osky musi byt 148 mm, nie 142 mm. Ake mate koncovky na oske?
SK Mala by to byť 2018ka a zadný naboj je boost 148 aj zadná stavba ja boost. Tie koncovky odfotim
SK Teraz pozeram, ze mate atypicky naboj - Novatec DH12SB je urceny pre zjazdove ramy, disponuje odlisnym kovanim a koncovkami, je specificky urceny pre DH/FR bajky so 150 mm sirokou zadnou stavbou.
SK Da sa to nejako vylepšiť koncovkami? Alebo redukciami?
Pripadne poradte mi nejaký naboj do mojho blizzarda. Ďakujem
Varijanta Novatec os MULTI-X12 12x142 mm, OEM