LEKI Khumbu štapovi, 110 - 145 cm, black pale clay light pale clay dark
LEKI Khumbu palice
Model Khumbu ponúka plnú škálu funkcií pre vašu budúcu horskú túru. Komfortná rukoväť Aergon CorTec, nastavovací systém Speed Lock+ pre jednoduchú úpravu dĺžky a stabilné rúrky z vysokopevnostného hliníka. Je to absolútny všestranný pomocník s obrovskými rezervami stability, na ktorého sa v horách môžete spoľahnúť!|
Ergonomická rukoväť CorTec bez hrán s korkovou zmesou je veľmi pohodlná, tlmí nárazy a zabraňuje poteniu dlaní. Integrovaná bezpečnostná slučka sa dá ľahko nastaviť
|
|
Systém vonkajšej aretácie Speed Lock+ umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie dĺžky palíc aj v rukaviciach alebo za vlhka. Ponúka extrémnu prídržnú silu
|
|
Vyrobené z vysokopevnostného hliníka HTS 6.5, čo zaručuje dlhú životnosť a vysokú stabilitu pri zachovaní rozumnej hmotnosti
|
|
Kompaktné tanieriky Trekking Teller 2.0 zabraňujú zapadnutiu do mäkkého terénu a dajú sa ľahko vymeniť rukou
|
|
Robustné hroty Flex Tip poskytujú presné nasadenie palice a dokonalú stabilitu v takmer každom teréne
|
| Boja | black-pale clay light-pale clay dark |
| Materijal | aluminij |
| Duljina štapova | 110 - 145 cm |
| Vrsta sporta | planinarenje |
| Težina | 277 g (jedna palica) |
| Sastav materijala | hliník HTS (Highest Treated Shaft) 6.5 |
| Promjer segmenata | 18 | 16 | 14 mm |
| Duljina pakiranja | 71 cm |
| ID porizvoda | 395997 |

Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena