Mountain Equipment Zeno dámska bunda, ink blue
Mountain Equipment Zeno dámska bunda
Ľahká dámska bunda navrhnutá pre aktívne dobrodružstvá v prírode. Vďaka premyslenému dizajnu ponúka spoľahlivú ochranu a pohodlie, pričom zostáva praktická a ľahko zbaliteľná. Ideálna voľba pre ženy, ktoré hľadajú funkčný a štýlový kúsok na svoje outdoorové výpravy.|
2.5-slojna membrana DRILITE® 30 D
|
|
Kapuljača tipa Mountain Hood, potpuno podesiva
|
|
Alpine Fit kroj za slobodu kretanja, preoblikovani rukavi
|
|
Središnji patentni zatvarač jakne YKK® s vanjskim i unutarnjim preklopom
|
|
2 ventilirana džepa (mrežasta)
|
|
Ventilacija ispod pazuha pomoću YKK® patentnih zatvarača
|
|
Podesivi krajevi rukava sa zatvaranjem na čičak
|
|
Podešavanje opsega donjeg ruba pomoću uzice. Odvojena uzica za zatezanje prednjeg i stražnjeg dijela, kako ne bi došlo do zapinjanja u karabiner kada je pričvršćujete na omču za materijal sjednog pojasa.
|
| Spol | Ženski |
| Boja | ink blue |
| Materijal | sintetički materijal, DWR tretman |
| Sezona | Zimski, Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, planinarsko skijanje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 15 000 – 28 000 mm |
| Snaga vlakana | 30 |
| Kompatibilnost s kacigom | Da, s penjačkom |
| Vodeni stupac | 20 000 mm |
| Prozračnost | 20 000 g/m2/24h |
| Težina | 270 g |
| Sastav materijala | 100 % poliamid (reciklirani, 2,5-slojni DRILITE® 50D) |
| ID porizvoda | 211034 |
Ženske veličine 
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena