Ticket to the Moon Original viseća mreža, mint/ice brown
Ticket to the Moon Original hamak
Originalni hamak Ticket to the Moon testiran je u svim klimatskim uvjetima diljem svijeta od 1996. godine.Padobranski hammock stvorili su putnici za putnike. Osigurava udoban san i idealnu zaštitu od insekata i malih gmazova. Ovaj Hammock sastavite za manje od minute. Idealan za kampiranje, planinarenje i sve outdoor aktivnosti.
Užad i trake nisu uključeni u pakiranje!
|
Lagana, čvrsta, kompaktna, otporna na truljenje i brzo se suši nakon namakanja (može se prati u perilici rublja do 30 °C)
|
|
Izrađen je od visokokvalitetnog padobranskog materijala (100% najlon, nježan prema koži - testirano), zahvaljujući njegovoj elastičnosti prilagođava se točno vašem tijelu
|
|
S pomoću nehrđajućih kuka, hamaku možete brzo pričvrstiti na različite ušice, slabe cijevi, krovne nosače na automobilu, slaba stabla - za korištenje na širim stablima i predmetima potrebno je kupiti užad.
|
| Boja | mint/ice brown |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Nosivost | 200 kg |
| Dimenzije | 320 x 200 cm |
| Težina | 600 g |
| Materijal kuke | Nehrđajući čelik |
| Sastav materijala | 100% najlon |
| ID porizvoda | 397324 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Ticket to the Moon Original hamak, čokoládová/hnedá
Odlična viseća mreža. Ne može se usporediti ni s najpopularnijom iz Decathlona. Tkanina se ne raznosi čak ni pri jakom vjetru, a veličina je sasvim dovoljna. Kuke na krajevima su također praktične.
Automatski prevedenoVarijanta Ticket to the Moon Original hamak, emerald green/green