Coleman Darwin 3 Plus BlackOut šator, zelena
Coleman Darwin 3 Plus BlackOut šator
Premium turistički šator s višim vodenim stupcem prikladan je za festivale i kampiranje. Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji BlackOut Bedroom, nećete se buditi s prvim zrakama sunca u zoru. Stabilna i lako postavljiva konstrukcija šatora od šipki od stakloplastike omogućit će vam brzo smještanje i tako se više usredotočiti na zabavu koja vas čeka.|
BlackOut Bedroom Technology predstavlja revolucionarno rješenje za spavaće sobe. Posebno dizajnirana tkanina sprječava prodor 99 % dnevnog svjetla u spavaću sobu i održava je do 5 °C hladnijom. Priuštite si duži i mirniji san
|
|
Vodootporan i otporan na vjetar - svi šatori Coleman® dizajnirani su da izdrže vremenske uvjete i pruže kamperima suh i siguran prostor za njihovu avanturu
|
|
Stakloplastični stupovi su vrlo fleksibilni, a lagani stupovi od stakloplastike jamče dobru otpornost na vjetar ili oluje
|
|
Fire Retardant - korišteni materijal je samogasiv, što osigurava da se plamen u slučaju nesreće neće opasno proširiti izvan kontrole
|
|
UV Guard Sun Protection - certificirani laboratorijski testovi potvrdili su da naše posebne zaštitne tkanine Coleman® UV Guard s učinkovitošću zaštitnog faktora SPF50 pružaju izvrsnu zaštitu od sunčevog ultraljubičastog zračenja
|
|
Mrežasta ventilacija osigurava protok zraka kroz šator i istovremeno sprječava ulazak insekata.
|
|
Mrežasti rukavi za šipke omogućuju vjetru da lako prođe kroz šator, čineći konstrukciju aerodinamičnijom i smanjujući buku vjetra
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | turistički/kamping |
| Broj osoba | 3 osobe |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | 5,01 - 7 kg |
| Težina | 5,4 kg |
| Dimenzije | 1.9 x 3.3 x 1.3 m |
| Dimenzije pakiranog šatora | 57 × 19 × 19 cm |
| Vodeni stupac | 4500 mm |
| Sastav materijala | vanjski šator: poliester 68D, PU premaz, lijepljeni šavovi, PVC prozoriunutarnji šator: prozračni poliester i neprozirna mrežapod: polietilenkonstrukcija: šipke od fiberglasa |
| ID porizvoda | 331029 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena