Coleman Sling Chair kamping stolica, siva
Coleman Sling Chair stolica za kampiranje
Udobna i lagana stolica s naslonom do visine glave idealna je za opuštanje. Nakon pakiranja savršeno je sklopiva i prenosiva u pakiranju s remenom za nošenje preko ramena.|
Nasloni za ruke za maksimalnu udobnost
|
|
Transportna ambalaža uključena u pakiranje
|
| Boja | siva |
| Materijal | aluminij |
| Sastav materijala | konstrukcija: aluminijsjedalo: 600D Oxford poliester |
| Težina | 3,7 kg |
| Nosivost | 113 kg |
| Dimenzije | 58 × 72 × 94 cm |
| Dimenzije pakiranja | 12 × 15 × 113 cm |
| ID porizvoda | 331134 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena