Easy Camp Pine Hammock XL viseća mreža, olivine
Easy Camp Pine Hammock XL hamaka
Uživajte u dodatnom prostoru s prostranom hamakom, karabinima i remenima za jednostavno postavljanje. Unatoč svojoj veličini, lagana je i prenosiva, s torbom za nošenje koja služi i kao praktičan džep za najvažnije stvari.|
Remeni s deset ušivenih petlji za jednostavno podešavanje
|
|
Jednostavan za korištenje
|
|
Mala veličina pakiranja
|
|
Uključena torba za nošenje
|
|
Torba može poslužiti i kao džep za vaše potrepštine
|
| Boja | zelena |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje, lifestyle |
| Težina | 885 g |
| Dimenzije | 300 x 200 cm |
| Dimenzije pakiranja | 12 x 12 x 20 cm |
| Sastav materijala | 210T nylon |
| Nosivost | 200 kg |
| ID porizvoda | 337706 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena