Ferrino Lightec 1200 Duvet vreća za spavanje, žuta
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Ferrino Lightec 1200 Duvet vreća za spavanje
Serija pernate vreće za spavanje za zahtjevne korisnike. Minimalno pakiranje i težina, za maksimalne performanse i udobnost.Punjenje od pačjeg perja pruža izvrsna izolacijska svojstva, unutarnji i vanjski šavovi pojedinih komora se nikada ne susreću, što sprječava nastanak toplinskih gubitaka. Površinski materijal od najlona nudi izvanrednu čvrstoću, mogućnost pakiranja i ugodan je na dodir.
|
Lagani vanjski i unutarnji materijal s ripstop obradom
|
|
Šavovi se ne susreću, čime se sprječava gubitak topline
|
|
Patentni zatvarač prekriven je izoliranim preklopom
|
|
Unutarnji džep
|
|
Podešavanje kapuljače sa "One Touch" sustavom možete regulirati jednom rukom
|
|
3D oblikovanje u području stopala za više prostora
|
|
Patentni zatvarač kod stopala za ventilaciju
|
| Spol | Unisex |
| Boja | žuta |
| Punjenje | perje |
| Određivanje temperature | zimski |
| Oblik vreće za spavanje | mumi |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina vreće za spavanje | 1001 - 1500 g |
| Sastav materijala | Ispuna: 650 g pačjeg perja, 80/20 550 cuinVanjski i unutarnji materijal: 100% reciklirani 400T 20D poliester ripstop |
| Težina | 1 150 g |
| Dimenzije | 215 x 80 x 50 cmnakon pakiranja: 20 x 39 cm |
| Temperaturni raspon | Udobna temperatura za muškarce: –11 °CUdobna temperatura za žene: -4 °CEkstremna temperatura: –30 °CGranična temperatura (gornja granica udobnosti): +15 °C |
| ID porizvoda | 208305 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena