Mountain Equipment Helium 250 Long vreća za spavanje, majolica blue
Mountain Equipment Helium 250 Long vreća za spavanje
Kvalitetan san jedna je od osnovnih potreba za potpunu regeneraciju tijekom svake aktivnosti na otvorenom. Perjana vreća za spavanje Mountain Equipment HELIUM 250 LONG teži nevjerojatnih 680 g, a u njoj ćete udobno spavati na 1 °C. Punjen je vrlo kvalitetnim pačjim perjem. Na vreću za spavanje dobivate jamstvo od 10 godina.HELIUM 20 – 100% recikliran, vrlo lagan, lako pakiran
Materijal Helium 20 je 100% recikliran, iznimno lagan (38 g/m 2), pakiran, mekan i istovremeno vrlo izdržljiv. Visoka gustoća tkanja ne propušta perje, otporna je na vjetar i sprječava gubitak topline. Zahvaljujući vodoodbojnom DWR tretmanu bez PFC, dodatno je otporan na vodu. Ovaj je materijal idealan tamo gdje su najvažniji čimbenici mala težina i mogućnost pakiranja.
100% reciklirani unutarnji materijal SUPERSOFT TM 20 odabran je zbog svoje male težine (37 g/m 2 ), visoke prozračnosti, iznimne izdržljivosti i ugodnog osjećaja na dodir. Također je materijal koji ne propušta perje.
Kvalitetno pačje perje s ispunom 700+
Vrlo kvalitetno pačje perje porijeklom iz Kine sadrži najmanje 90% paperja, njegova gustoća punjenja je najmanje 700 cuin i ispunjava etički DOWN CODEX ®. Perje se pažljivo čisti vodom bez kemijske obrade. Time se smanjuju grinje i okolina za njihov život, što će cijeniti alergičari. Perje zadržava svoju važnu masnoću i loft, dobro se pakira, ima visoku izolaciju i malu težinu.
|
100 % reciklirana površinska tkanina HELIUM TM 20 D je lagana, izuzetno prozračna i otporna na vjetar te tretirana PFC free vodootpornim DWR premazom
|
|
273 g pačjeg perja 90/10 minimalne moći punjenja 700 cuin
|
|
Kroj Alpine Fit 2.0 - za maksimalnu toplinsku učinkovitost uz minimalnu težinu
|
|
Kosi pretinci – za maksimalnu toplinsku učinkovitost uz minimalnu težinu
|
|
Optimizirana raspodjela perja i precizan volumen za svaku komoru zasebno
|
|
Anatomski oblikovana kapuljača od 5 komora
|
|
Anatomski oblikovano i zakošeno područje stopala iz 4 komore
|
|
Bočna letvica po cijeloj dužini patentnog zatvarača i integrirani ovratnik oko vrata s jednostavnim magnetskim zatvaranjem Lode Lock™
|
|
Isporučuje se s vodootpornom vrećicom i mrežicom za pohranu
|
| Spol | Unisex |
| Boja | Majolica Blue |
| Punjenje | perje |
| Određivanje temperature | trosezonski |
| Oblik vreće za spavanje | mumi |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina vreće za spavanje | do 750 g |
| Duljina vreće za spavanje | 207 cm |
| Težina | 680 g |
| Unutarnja širina | 78 cm |
| Visina figure | 200 cm |
| Dimenzije pakiranja | 19 x 17 x 15 cm |
| Temperaturni raspon | Udobnost: 7Ograničenje udobnosti: 2Good Night Sleep: 1Ekstremno: -12 |
| ID porizvoda | 184722 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena