Ferrino Superlite 700 samonapuhujuća prostirka, 3.8 cm, narančasta
Ferrino Superlite 700 samonapuhavajuća podloga za spavanje
Samonapuhavajuća podloga za spavanje Ferrino za planinarenje, trekking i kampiranje, kada želite lakše i sklopivo rješenje za višednevne izlete i noćenja u šatoru.|
Toplinski otpor mjeren prema ASTM F3340-18 2020
|
|
Debljina 3,8 cm za udobno ležanje uz manju težinu
|
|
Honeycomb punjenje za smanjenje težine i volumena pakiranja
|
|
Veća gustoća ispune za bolju toplinsku izolaciju i udobnost
|
|
Mjedeni ventil s kompletnim gumenim premazom za jednostavno rukovanje čak i u hladnim uvjetima
|
|
Tkanina za popravak je uključena u pakiranje
|
|
Elastične trake za zatezanje su uključene u pakiranje
|
|
Transportna torba je dio pakiranja
|
| Boja | narančasta |
| Vrsta prostirke | samonapuhavanje |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Debljina podloge za spavanje | 3.8 cm |
| Toplinski otpor | 2.1 – 3.5 R (trosezonska) |
| Težina | 700 g |
| Dimenzije | 183 x 51 x 3,8 cm |
| Dimenzije pakiranja | 18 x 30 cm |
| Toplinska otpornost (R-vrijednost) | 2.4 |
| ID porizvoda | 282473 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena