Robens Aster 2 Pro šator
Robens Aster 2 Pro šator
Lagan turistički šator je savršen izbor ako volite putovati lagano. Pružit će prostor za dvije osobe, stoga je pogodan uglavnom za parove ili pojedince koji vole svoj prostor.Kombinacija stila kupole i kratkog poprečnog grebena nudi fleksibilan stambeni, kuhinjski i prostor za pohranu s izvrsnom unutarnjom visinom i širinom, koja omogućuje dvjema osobama da sjede jedna pored druge. Dvostruka vrata omogućuju svakome lak pristup i mogućnosti otvaranja vrata, koja štite od vjetra i istovremeno osiguravaju poprečnu ventilaciju.
|
Dva predprostora
|
|
Slobodnostojeći unutarnji šator
|
|
Pokriveno prozračivanje na oba kraja
|
|
Mrežasta ploča u vratima
|
|
Dobra unutarnja visina
|
|
Točka za vješanje svjetiljke
|
|
U pakiranju je zakrpa za popravak vanjskog šatora
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | turistički/kamping |
| Broj osoba | 2 osobe |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | 1,51 - 2 kg, 2,01 - 3 kg |
| Težina | minimalna: 2,0 kgukupna: 2,4 kg |
| Konstrukcija | kupolasta s unutarnjim šatorom |
| Dimenzije | (Š × D × V) 220 × 240 × 110 cm |
| Dimenzije pakiranja | 42 x 17 cm |
| Sastav materijala | vanjski šator: HydroTex Core, 75D poliester 190T, vatrootporan, 4000 mmunutarnji šator: 68D poliester 190T, prozračni poliesterpod: 75D poliester Taffeta 185T PU premazan, 6.000 mmpotporni stupovi: aluminij #7001, T6, ø 8.5 mm, anodiziran |
| ID porizvoda | 337703 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena