Robens Campground 50 samonapuhujuća prostirka, forest green
Robens Campground 50 samonapuhavajuća podloga za spavanje
Samonapuhavajuća podloga za spavanje Campground je dizajnirana da pruži visoke performanse i iznimnu izdržljivost potrebnu za miran san uz bilo koji aktivan životni stil vani. Oblik podloge za spavanje je idealan za kampere koji traže prostrane mogućnosti u većim šatorima i skloništima. Sve podloge za spavanje Campground su izrađene da izdrže dugotrajnu upotrebu i dolaze s udobnom torbom za nošenje.|
Izdržljiva tkanina otporna na habanje
|
|
Robustan ventil
|
|
Okomite jezgre kroz pjenu smanjuju težinu i veličinu pakiranja
|
|
Bez PFC
|
|
Uključena transportna torba
|
| Boja | zelena |
| Vrsta prostirke | samonapuhavanje |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Toplinski otpor | 3.6 – 5.0 R (za cijelu godinu) |
| Težina | 1640 g |
| Dimenzije | 195 x 63 x 5.0 cm |
| Dimenzije pakiranja | 32 x 20 cm |
| Sastav materijala | 75D 190T poliester, reljefni, 100 % poliester |
| Toplinska otpornost | 4.1 R-Value (-12 °C) |
| ID porizvoda | 339176 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena