Robens Geographic High kamperski tronožac, siv
Robens Geographic High kamping tronožac
Izuzetno lagan i kompaktan tronožac s većom visinom sjedenja, koji je zahvaljujući svojoj minimalnoj težini i dimenzijama nakon pakiranja idealan za turiste, ribolovce ili fotografe koji trebaju brzo sjedenje na terenu.|
Unatoč malim dimenzijama, sigurno može podnijeti odraslu osobu do 120 kg
|
|
Unutarnja elastična vrpca automatski navodi šipke okvira u ispravan položaj
|
|
Kombinacija kvalitetnog aluminija i čvrstog Oxford poliestera jamči dugi vijek trajanja
|
|
Izvrstan za kratke pauze na treku, čekanje na stanici ili kao lagano sjedenje tijekom kuhanja u kampu
|
| Boja | siva |
| Materijal | aluminij, sintetički materijal |
| Težina | 350 g |
| Nosivost | 120 kg |
| Dimenzije | 33 x 33 x 33 cm |
| Dimenzije pakiranja | 42 x 6 x 6 cm |
| Sastav materijala | 600D oxford poliester, aluminij 7075 |
| ID porizvoda | 391414 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena