Robens Lodge 3 Exp šator, zelena
Robens Lodge 3 Exp stan
Robustan i svestran kupolni šator za tri osobe s poprečnom šipkom koja povećava unutarnji prostor i stvara dva praktična predprostora. Zahvaljujući seriji Expert, dizajniran je da izdrži zahtjevne uvjete i jak vjetar.Kombinacija kupolne konstrukcije i kratke poprečne šipke na vrhu osigurava dovoljnu visinu za sjedenje i okomitije stijenke unutarnjeg šatora. Dva ulaza omogućuju svakom stanovniku nesmetan pristup i vlastiti prostor za pohranu opreme ili kuhanje.
|
Dva ulaza i dva predprostora za jednostavan pristup i prostor za pohranu
|
|
Kratka gredna šipka povećava unutarnji prostor i visinu sjedenja
|
|
Samonosivi unutarnji šator omogućuje stajanje bez potrebe za sidrenjem u specifičnim uvjetima
|
|
Varijabilna vrata omogućuju otvaranje jednog, drugog ili oba dijela ulaza
|
|
Gear Loft mrežica ispod stropa za pohranu sitnica
|
|
Točka za vješanje svjetiljke
|
|
Šipke označene bojama olakšavaju i ubrzavaju postavljanje šatora
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | turistički/kamping |
| Broj osoba | 3 osobe |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | 3,01 - 5 kg |
| Težina | 3,5 kg (maksimalna) 3,2 kg (minimalna) |
| Dimenzije | 305 x 235 x 120 cm |
| Dimenzije pakiranja | 50 x 18 cm |
| Sastav materijala | vanjski šator: HydroTex HD, 75D poliester 185T, Ripstop, otporan na vatru, 100% poliesterpod: 75D poliester Taffeta 185T, PU premazštapovi: aluminij #7001, T6, 8.5/9.5 mm, eloksirani |
| Vodeni stupac | vanjski šator: 5000 mmpod: 10000 mm |
| ID porizvoda | 391398 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena