Robens Moraine I +11 °C vreća za spavanje, 195 cm, navy
Robens Moraine I +11 °C vreća za spavanje
Ultralagana i iznimno pakirana ljetna vreća za spavanje s mumijinim krojem. Idealan izbor za bicikliste, avanturiste koji putuju lagano ili za noćenje u planinarskim domovima.|
Oblik Comfort Mummy pruža optimalnu ravnotežu između toplinske učinkovitosti i slobode kretanja
|
|
Kvalitetna sintetička izolacija MicroThermo Ball, koja zadržava svoja svojstva čak i u vlažnom okruženju i brzo se suši
|
|
Anatomski oblikovan donji dio Shark Fin Foot Box za stopala, koji sprječava stiskanje izolacije prstima i održava ih toplima
|
|
Léga zatvarača po cijeloj dužini sprječava gubitak topline i štiti od zaglavljivanja tkanine u zatvarač
|
|
Praktičan prostor za pohranu dragocjenosti, kao što su telefon ili dokumenti
|
|
Omče za vješanje olakšavaju provjetravanje i sušenje vreće za spavanje nakon upotrebe
|
| Spol | Unisex |
| Boja | mornarsko plava |
| Punjenje | sintetika |
| Određivanje temperature | ljetni |
| Oblik vreće za spavanje | mumi |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, kampiranje |
| Težina vreće za spavanje | do 750 g |
| Težina | 615 g |
| Maksimalna visina figure | 195 cm |
| Dimenzije | 220 x 80 x 60 cm |
| Dimenzije pakiranja | 26 x 13 cm |
| Temperaturni raspon | comfort: 14 °Climit: 11 °Cekstremno: -0 °C |
| Sastav materijala | unutarnji materijal: 30D 290T poliester Taffetavanjski materijal: 40D 290T najlon ripstopispuna: MicroThermo Ball, 100 % poliester |
| ID porizvoda | 391403 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena