Robens Sage 3 Pro šator, zelena
Robens Sage 3 Pro šator
Prostran i stabilan tunelski šator dizajniran za tri osobe, koji nudi izvrstan omjer između životnog prostora, težine i izdržljivosti. Idealan izbor za cikloturiste ili parove koji traže dodatnu udobnost u nepovoljnim vremenskim uvjetima. Njegova najveća prednost je prošireni predprostor, koji pruža dovoljno mjesta za kuhanje, pohranu ruksaka ili udobno sjedenje tijekom dana.|
Šipke i tuneli u boji olakšavaju i ubrzavaju postavljanje šatora čak i u lošijim svjetlosnim uvjetima
|
|
Prošireni predprostor nudi velikodušan prostor za opremu i aktivnosti izvan spavaće sobe
|
|
Prednja ploča unutarnjeg šatora može se otkopčati i pomaknuti, čime se udvostručuje veličina predsoblja u slučaju potrebe.
|
|
Pokriveni ventilacijski otvori na oba kraja šatora osiguravaju stalan protok zraka i minimaliziraju kondenzaciju
|
|
Tuneli za šipke su zatvoreni s jedne strane, što omogućuje postavljanje šatora čak i jednoj osobi
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | turistički/kamping |
| Broj osoba | 3 osobe |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | 2,01 - 3 kg, 3,01 - 5 kg |
| Težina | 3,2 kg (maksimalna)2,7 kg (minimalna) |
| Dimenzije | 390 x 190 x 110 cm |
| Dimenzije pakiranja | 45 x 20 cm |
| Sastav materijala | vanjski šator: HydroTex Core, 75D poliester 190T, 100% poliester, otporno na vatrupod: 75D poliester Taffeta 185T, PU premazštapovi: duraluminijska legura #7001, T6, 8.5 mm, eloksirano |
| Vodeni stupac | vanjski šator: 4000 mmpod: 6000 mm |
| ID porizvoda | 391396 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena