Robens Tarp 2.5 x 2.5 m Pro sklonište, zelena
Robens Tarp 2.5 x 2.5 m Pro sklonište
Robustan, pouzdan i svestran taro može se koristiti na mnogo načina za osiguravanje zaštite od kiše. Prije svega, može se lako i brzo postaviti pomoću ceradnih štapova, štapova za hodanje ili na razne druge domišljate načine kako bi se stvorio zaštićeni stambeni prostor idealan za upotrebu u baznom kampu, za zaustavljanja za ručak, bivake i drugo.|
Svestrano sklonište s brzom konstrukcijom
|
|
Može se koristiti samostalno ili sa šatorom
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | skloništa i cerade |
| Broj osoba | neodređeno |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | do 1,5 kg |
| Težina | ukupna: 0.9 kgminimalna: 0.8 kg |
| Dimenzije | 250 x 250 cm |
| Sastav materijala | HydroTex Core, 75D poliester 190T, Fire retardant, 4000 mm |
| Dimenzije pakiranja | 40 x 9 cm |
| ID porizvoda | 337700 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena