Robens Trace Hammock Set viseća mreža, sand/green
Robens Trace Hammock Set viseća mreža
Trace Hammock Set idealan je za opuštanje na otvorenom. Sadrži izdržljivu najlonsku viseću mrežu i sve potrebne komponente za podešavanje. Set je dizajniran za brzo postavljanje, što ga čini idealnim za kampiranje i planinarenje.|
Karabineri i remeni se ne smiju koristiti za penjanje. Samo za upotrebu u visećoj mreži
|
|
Omče za vješanje na transportnoj vrećici su reflektirajuće, tako da je viseća mreža vidljiva noću i lako se može pričvrstiti izvan ruksaka
|
|
Sve potrebno u pakiranju (viseća mreža, karabineri, remeni)
|
|
Jednostavan za korištenje
|
|
Mala veličina pakiranja
|
|
Uključuje transportnu vreću
|
| Boja | pijesak/zelena |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Dimenzije | 300 x 140 cm |
| Težina | 850 g |
| Nosivost | 200 kg |
| Sastav materijala | 100 % reciklirani najlon (osim traka i rubova) |
| Dimenzije pakiranja | 10 x 13 x 27 cm |
| ID porizvoda | 339609 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena