Easy Camp Kinn 5 šator
Easy Camp Kinn 5 šator
Kompaktni kupolni šator za 5 osoba s visinom za stajanje, idealan za obitelji i grupe prijatelja. Nudi prošireni predprostor s uklonjivim podom i spreman je za LED osvjetljenje. Uklonjivi pod u predprostoru omogućuje prilagodbu šatora trenutnim potrebama – njegovim izostavljanjem smanjujete težinu i volumen pakiranja.|
Unutarnji šator s SleepTight obradom osigurava tamu za ugodan san čak i tijekom ranog jutra
|
|
Prostrani predprostor pogodan za kuhanje ili pohranu prtljage
|
|
Prozori s obje strane sa zavjesama pružaju dovoljno svjetla i privatnosti
|
|
Visina za stajanje omogućuje udobno kretanje unutar šatora bez potrebe za saginjanjem
|
|
Integrirani čičak zatvarači za jednostavno pričvršćivanje LED trake
|
|
Prednji i gornji ventilacijski otvori osiguravaju cirkulaciju zraka i smanjuju kondenzaciju
|
|
Džepovi u spavaćoj sobi, organizacijski džepovi u predsoblju i točka za vješanje svjetiljke
|
|
Šipke i tuneli za šipke su označeni bojama za brzu i jednostavnu izgradnju
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | obitelj |
| Broj osoba | 5 osoba |
| Vrsta sporta | kampiranje |
| Težina šatora | 7,01 kg i više |
| Težina | 8.6 kg |
| Dimenzije | 310 x 420 x 190 cm |
| Dimenzije pakiranja | 63 x 22 cm |
| Sastav materijala | vanjski šator: WeatherGuard 3000 (190T poliester s PU premazom), otporan na vatru, PFAS-freespavaća soba: prozračni poliesteršipke: fiberglas EnduraFlex, 11 mm |
| Vodeni stupac | 3000 mm (vanjski šator) |
| ID porizvoda | 391429 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena