Easy Camp Rago 3 šator
Easy Camp Rago 3 šator
Svestrani kupolasti šator za 3 osobe sa samonosivom konstrukcijom, idealan za treking i cikloturizam. Nudi brzo postavljanje, nisku težinu i funkcionalan dizajn.Zahvaljujući potpuno samonosivoj konstrukciji, šator stoji čvrsto i bez klinova, što je neprocjenjivo na tvrdoj podlozi. Exoskeleton s klipnim sustavom jamči da ćete šator postaviti za par minuta čak i u nepovoljnim vremenskim uvjetima, pri čemu unutrašnjost ostaje suha.
|
Šator stoji čvrsto čak i bez pričvršćivanja klinovima (idealno za tvrdu ili stjenovitu podlogu)
|
|
Vanjska konstrukcija s kopčama za iznimno brzu i jednostavnu izgradnju
|
|
Male dimenzije pakiranja i mala težina
|
|
Dva ulaza osiguravaju izvrstan pristup i varijabilnost pri ventilaciji
|
|
Pomoću elastičnih vezica i upravljača bicikla možete stvoriti malu nadstrešnicu iznad ulaza
|
|
Vanjske kuke na unutarnjem šatoru za vješanje kacige ili drugog alata
|
|
Uže za sušenje odjeće, točka za vješanje svjetiljke i organizacijski džepovi
|
|
Navlaka za šator ima kopče za jednostavno pričvršćivanje na bicikl
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | turistički/kamping |
| Broj osoba | 3 osobe |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | 2,01 - 3 kg |
| Težina | 2.9 kg |
| Dimenzije | 220 x 290 x 110 cm |
| Dimenzije pakiranja | 42 x 15 cm |
| Sastav materijala | vanjski šator: WeatherGuard 3000 (180T poliester s PU premazom), vatrootporan, PFAS-freepod: 75D poliester Taffeta 185T s PU premazomštapovi: aluminij 7001 (EnduraLight), 8,5 mm |
| Vodeni stupac | 3000 mm (tropiko) 5000 mm (pod) |
| ID porizvoda | 391431 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena