Robens Chaser 2 LW šator, svijetlozelena
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Robens Chaser 2 LW šator
Izvrstan ultralaki šator tunelske konstrukcije koji nudi optimalan omjer između težine, unutarnjeg prostora i stabilnosti. Dizajniran je za parove ili pojedince koji zahtijevaju dodatnu udobnost uz minimalno opterećenje.
Chaser 2 LW koristi inovativni sustav duraluminijskih šipki FlexPitch, koji omogućuje postavljanje samo unutarnjeg šatora, samo vanjskog plašta ili oba odjednom.
|
Aerodinamični oblik testiran u simulatoru
|
|
Vanjski materijal HydroTex NRS-T izrađen je od vrlo tankog, ali čvrstog najlona s obostranim silikonskim premazom, što jamči dugi vijek trajanja i postojanost napetosti materijala čak i kad je mokar
|
|
Svaki stanovnik ima vlastiti pristup i prostor za pohranu ruksaka i cipela, što povećava udobnost i organizaciju
|
|
Podesivi otvori za ventilaciju i vrata s mrežom protiv insekata osiguravaju optimalan protok zraka i minimaliziraju kondenzaciju
|
|
Kompaktno pakiranje zahvaljujući podijeljenim segmentima šipki i laganoj tkanini, šator stane čak i u male bisage.
|
| Boja | svijetlozelena |
| Vrsta šatora | turistički/kamping |
| Broj osoba | 2 osobe |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | do 1,5 kg |
| Težina | 1420 g (maksimalna) 1270 g (minimalna) |
| Dimenzije | 225 x 165 x 100 cm |
| Dimenzije pakiranja | 39 x 16 cm |
| Sastav materijala | vanjski šator: HydroTex NRS-T, 20D najlon 380T, Ripstop, obostrano silikoniziranpod: 20D najlon ripstop 380T, PU premaz, 5 000 mmštapovi: duraluminijska legura #7001, T6, 8.7/8.0 mm, eloksirano |
| Vodeni stupac | tropiko: 2000 mmpod: 5000 mm |
| ID porizvoda | 391402 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena