Robens Cress 2 Pro šator
Robens Cress 2 Pro stan
Šator koji se brzo postavlja koristi konstrukciju kosog tunela s bočnim ulazom, koja pruža stabilan i udoban prostor za spavanje s više prostora iznad glave za dvije osobe. Istovremeno minimizira težinu i dimenzije nakon pakiranja.Kao i svi tunelski šatori iz serije Performance, omot za šipke na jednom kraju je zatvoren, što olakšava umetanje šipki i brzo postavljanje. Prostor za pohranu je maksimiziran pomicanjem unutarnjeg šatora, čime se dobiva dodatni prostor za predsoblje, dok prethodno savijene legure šipke povećavaju prostor iznad glave. Ventilacijski otvori na oba kraja pomažu protoku zraka kako bi se minimalizirala kondenzacija.
|
Predvorje za pohranu opreme
|
|
Pokriveno prozračivanje na oba kraja
|
|
Mrežasta ploča u vratima
|
|
Stezaljke za šipke zatvorene na jednom kraju za jednostavno umetanje šipke
|
|
Točka za vješanje svjetiljke
|
|
Aluminijske šipke označene bojama i kućišta za šipke
|
|
Šator se može postaviti bez unutarnjeg šatora
|
|
Prostor za pohranu u nogama
|
|
U pakiranju je zakrpa za popravak vanjskog šatora
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | turistički/kamping |
| Broj osoba | 2 osobe |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | 1,51 - 2 kg, 2,01 - 3 kg |
| Težina | minimalna: 1,8 kgukupna: 2,3 kg |
| Konstrukcija | tunelska |
| Dimenzije | (Š × D × V) 175 × 270 × 100 cm |
| Dimenzije pakiranja | 46 x 12 cm |
| Sastav materijala | vanjski šator: HydroTex Core, 75D poliester 190T, vatrootporan, 4000 mmunutarnji šator: 68D poliester 190T, prozračni poliesterpod: 75D poliester Taffeta 185T PU premazan, 6.000 mmpotporni stupovi: aluminij #7001, T6, ø 8.5 mm, anodiziran |
| ID porizvoda | 337702 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena