Robens Starlight 1 Exp šator
Robens Starlight 1 Exp šator
Solo turisti i backpackeri cijenit će nisku težinu i iznimnu vrijednost modela Starlight 1 EXP. Lako i brzo se postavlja pomoću kukica s klipsama na glavnu šipku s obručem od legure, koja je prednapregnuta kako bi se maksimizirao iskoristivi prostor i udobnost. Četiri pričvršćene kratke kutne šipke dodaju visinu pri glavi i nogama. Vrata od mrežice otporne na insekte i ventilacijski otvori koji se mogu podesiti iznutra, poboljšavaju ventilaciju.|
Robustan profil s dvostrukim krilima
|
|
Izvrsne mogućnosti ventilacije
|
|
Šipke i držači šipki označeni bojama za lakšu konstrukciju
|
|
Stezaljke za šipke zatvorene na jednom kraju za jednostavno umetanje šipki
|
|
Podesive glavne točke pričvršćivanja opremljene su čvrstim kopčama
|
|
Zakrpe za popravak tkanine uključene u pakiranje
|
|
Reflektirajući patentni zatvarači
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | turistički/kamping |
| Broj osoba | 1 osoba |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | 1,51 - 2 kg |
| Težina | minimalna: 1,7 kgukupna: 2,0 kg |
| Konstrukcija | tunelska |
| Dimenzije | (Š × D × V) 140 × 230 × 100 cm |
| Dimenzije pakiranja | 39 x 15 cm |
| Sastav materijala | vanjski šator: HydroTex HD RS RECYCLED, 75D reciklirani poliester 190T, Ripstop, 5000 mmunutarnji šator: 68D poliester 190T, prozračni poliesterpod: 75D poliester Taffeta 210T PU coated, 10.000 mmpotporni stupovi: aluminij #7001, T6, ø 8.5 mm, anodised |
| ID porizvoda | 337699 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena