Robens Starlight 2 Exp šator, zelena
Robens Starlight 2 Exp šator
Nagrađivani trosezonski trekking šator za dvije osobe koristi dvostruku klinastu konstrukciju koja učinkovito štiti od vjetra. Šator se lako i brzo postavlja pomoću dvostrukih kuka na glavni obručni stup od legure, koji je unaprijed nagnut kako bi maksimizirao iskoristivi prostor i udobnost. Četiri pričvršćena kratka kutna stupa dodaju visinu pri glavi i nogama. Zaštićeni ventilacijski otvori, koji se mogu podesiti iznutra, i vrata od mreže otporne na insekte poboljšavaju ventilaciju.|
Robustan dvostruki klinasti profil
|
|
Izvrsne mogućnosti ventilacije
|
|
Šipke i držači šipki označeni bojama za lakšu konstrukciju
|
|
Stezaljke šipki zatvorene na jednom kraju za njihovo lako umetanje
|
|
Podesive glavne točke pričvršćivanja opremljene su čvrstim kopčama
|
|
Zakrpe za popravak tkanine uključene u pakiranje
|
|
Reflektirajući patentni zatvarači
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | turistički/kamping |
| Broj osoba | 2 osobe |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | 2,01 - 3 kg |
| Težina | minimalna: 2,3 kgukupna: 2,5 kg |
| Konstrukcija | tunelska |
| Dimenzije | (Š × D × V) 175 × 230 × 110 cm |
| Dimenzije pakiranja | 43 x 16 cm |
| Sastav materijala | vanjski šator: HydroTex HD RS RECYCLED, 75D reciklirani poliester 190T, Ripstop, 5000 mmunutarnji šator: 68D poliester 190T, prozračni poliesterpod: 75D poliester Taffeta 210T PU coated, 10.000 mmpotporni stupovi: aluminij #7001, T6, ø 8.5 mm, anodised |
| ID porizvoda | 337698 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena