VAUDE Hogan UL 2P šator, zelena
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
VAUDE Hogan UL 2P šator
Ultralight šator dizajniran je za dvije osobe i pruža pouzdanu zaštitu za vaše avanture. Zahvaljujući svojoj kupolastoj konstrukciji, idealan je izbor za lagano kampiranje i planinarenje. Materijal šatora je obostrano silikoniziran trostrukim slojem, što osigurava visoku otpornost na vremenske uvjete i dugi vijek trajanja.|
Silikonizirano s obje strane - materijal šatora premazan trostrukim silikonom
|
|
Konstrukcija kupole za lagane šatore
|
|
Idealno brtvljenje šavova zahvaljujući nabujaloj pređi, vodoodbojna obrada bez fluoriranih ugljikovodika
|
|
Otpornost na trganje zahvaljujući poliesterskoj jezgri pređe
|
|
Unutarnji šator se može postaviti s vanjskim šatorom ili bez njega
|
| Boja | zelena |
| Vrsta šatora | turistički/kamping |
| Broj osoba | 2 osobe |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina šatora | 1,51 - 2 kg |
| Težina | 1860 g |
| Vodeni stupac | 3000 mm (vanjski šator)10 000 mm (pod) |
| Sastav materijala | Vanjski šator - Gornja strana: 100% poliamid; Premaz: 100% silikon 40 D Ripstop obostrano premazan silikonom Unutarnji šator: 100% poliamid 40 D Ripstop Pod: Gornja strana: 100% poliamid; Premaz: 100% poliuretan 40 D Ripstop termoplastični poliuretan laminiran |
| ID porizvoda | 352976 |
Hello!
What year of production is this tent?
Hello,
We’re sorry, but we don’t know the year of production.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.



Trenutno nema nikakvih ocjena