Easy Camp Falcon I Mummy 10 °C vreća za spavanje, 205 cm, siva
Easy Camp Falcon I Mummy 10 °C vreća za spavanje
Mummy vreća za spavanje idealna za korištenje ljeti ili krajem proljeća, odnosno početkom jeseni. Ekstra je dugačka i nudi veću udobnost i višim osobama do visine od 205 cm.|
Kapuljača s vezicom održava unutarnju toplinu
|
|
Dvosmjerni patentni zatvarač s automatskim zaključavanjem
|
|
Zaštitna traka patentnog zatvarača koja sprječava njegovo zaglavljivanje
|
|
Unutarnji džep za osobne stvari
|
|
Vanjske omče za vješanje
|
|
Priložena kompresijska vreća omogućuje da se vreća za spavanje stisne na vrlo male dimenzije
|
| Spol | Unisex |
| Boja | siva |
| Punjenje | sintetika |
| Određivanje temperature | trosezonski, ljetni |
| Oblik vreće za spavanje | mumi |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina vreće za spavanje | do 750 g |
| Konstrukcija | dvostruka |
| Težina | 700 g |
| Maksimalna visina figure | 205 cm |
| Dimenzije | 225 x 80 x 50 cm |
| Dimenzije pakiranja | 26 x 14 cm |
| Temperaturni raspon | comfort: 14 °Climit: 10 °Cekstremno: -1 °C |
| Sastav materijala | unutarnji materijal: 100% poliestervanjski materijal: 100% poliesterispuna: 100% poliester |
| ID porizvoda | 333233 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena