Robens Gully 300 +4°C Long vreća za spavanje, 195 cm, zelena
Robens Gully 300 +4°C Long vreća za spavanje
Visokoučinkovita hibridna vreća za spavanje dizajnirana za maksimalnu udobnost i toplinsku učinkovitost. Zahvaljujući kombinaciji paperja i sintetike, nudi najbolje od oba svijeta – lakoću i toplinu paperja s otpornošću sintetičkih vlakana. Verzija Long je posebno dizajnirana za više osobe, kojima pruža dovoljno prostora bez ograničenja kretanja.|
Perje na gornjoj strani za maksimalnu toplinu i sintetika MicroThermo Ball na donjoj strani za otpornost na vlagu i pritisak
|
|
Nešto širi kroj mumije koji povećava slobodu kretanja uz zadržavanje toplinske učinkovitosti
|
|
Integrirani džep s patentnim zatvaračem u kapuljači omogućuje umetanje jastuka (ili odjeće) za veću udobnost
|
|
Dva velika džepa unutra za sigurno spremanje sitnica koje želite imati pri ruci
|
|
Češljana podstava ugodna na dodir učinkovito odvodi znoj od tijela
|
|
Izolirana traka patentnog zatvarača sprječava gubitak topline kroz patentni zatvarač i eliminira pojavu hladnih točaka
|
| Spol | Unisex |
| Boja | zelena |
| Punjenje | perje, sintetika |
| Određivanje temperature | trosezonski, ljetni |
| Oblik vreće za spavanje | mumi |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina vreće za spavanje | 751 - 1000 g |
| Težina | 960 g |
| Maksimalna visina figure | 195 cm |
| Dimenzije | 220 x 80 x 60 cm |
| Dimenzije pakiranja | 30 x 16 cm |
| Temperaturni raspon | comfort: 9 °Climit: 4 °Cekstremno: -9 °C |
| Sastav materijala | unutarnji materijal: 50D 300T poliesterski pongeevanjski materijal: 50D 300T poliesterski Taffetaispuna: 300 g hibridna mješavina (gornji dio: 50% RDS pačji puh 75/25 i 50% MicroThermo Ball; donji dio: MicroThermo Ball, 100% poliester) |
| ID porizvoda | 391408 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena