Robens Gully 600 -5°C Long vreća za spavanje, zelena
Robens Gully 600 -5°C Long vreća za spavanje
Snažna trosezonska vreća za spavanje koja zahvaljujući hibridnoj konstrukciji pruža izvrstan toplinski komfor čak i u mraznim uvjetima. Idealan izbor za avanturiste koji traže pouzdanost od proljeća do kasne jeseni. Verzija Long je posebno dizajnirana za više osobe kojima pruža dovoljno prostora bez ograničenja kretanja.|
Hibridna izolacija kombinira pačji puh sa sljedivim podrijetlom (RDS) i sintetičko vlakno u obliku kuglica MicroThermo Ball
|
|
Sintetički donji dio i podstava koja se brzo suši osiguravaju udobnost čak i u vlažnijim uvjetima
|
|
Oblik Comfort Mummy pruža više prostora za kretanje od klasičnih uskih mumija, što povećava kvalitetu sna
|
|
Poseban džep u kapuljači za umetanje jastuka koji ga drži na mjestu tijekom noći
|
|
Posebno oblikovan dio za stopala koji omogućuje prirodan položaj nogama i bolju izolaciju prstiju
|
|
Dva prostrana džepa za pohranu dragocjenosti ili elektronike koju je potrebno zaštititi od hladnoće
|
| Spol | Unisex |
| Boja | zelena |
| Punjenje | perje, sintetika |
| Određivanje temperature | trosezonski |
| Oblik vreće za spavanje | mumi |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina vreće za spavanje | 1001 - 1500 g |
| Težina | 1255 g |
| Maksimalna visina figure | 195 cm |
| Dimenzije | 220 x 80 x 60 cm |
| Dimenzije pakiranja | 33 x 20 cm |
| Temperaturni raspon | comfort: 1 °Climit: -5 °Cekstremno: -22 °C |
| Sastav materijala | unutarnji materijal: 50D 300T poliesterski pongeevanjski materijal: 50D 300T poliesterski Taffetaispuna: 600 g hibridna mješavina (vrh: 50% RDS pačji puh 75/25 i 50% MicroThermo Ball; dno: MicroThermo Ball, 100% poliester) |
| ID porizvoda | 391409 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena