Robens Moraine III -2°C vreća za spavanje, 195 cm, navy
Robens Moraine III -2°C vreća za spavanje
Snažna trosezonska vreća za spavanje koja kombinira nisku težinu, izvrsnu mogućnost pakiranja i dovoljnu toplinu za hladnije noći od proljeća do jeseni. Idealan je izbor za trekere i bicikliste koji traže pouzdana vreća za spavanje za promjenjive uvjete.|
Sintetičko punjenje MicroThermo Ball s visokim loftom, koje izvrsno izolira, lagano je i iznimno otporno na vlagu
|
|
Širi kroj mumije pruža dovoljno prostora za kretanje bez gubitka toplinske učinkovitosti
|
|
Posebno oblikovan donji dio omogućuje prirodan položaj stopala, čime se sprječava stvaranje hladnih mjesta u području prstiju
|
|
Dvosmjerni YKK patentni zatvarač s funkcijom automatskog zaključavanja i izoliranim preklopom koji sprječava gubitak topline
|
|
Praktično mjesto za sigurno pohranjivanje dokumenata, telefona ili drugih dragocjenosti
|
|
U pakiranju je kvalitetna kompresijska vreća koja omogućuje komprimiranje vreće za spavanje na minimum.
|
| Spol | Unisex |
| Boja | mornarsko plava |
| Punjenje | sintetika |
| Određivanje temperature | trosezonski |
| Oblik vreće za spavanje | mumi |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, kampiranje |
| Težina vreće za spavanje | 1001 - 1500 g |
| Težina | 1260 g |
| Maksimalna visina figure | 195 cm |
| Dimenzije | 220 x 80 x 52 cm |
| Dimenzije pakiranja | 32 x 19 cm |
| Temperaturni raspon | comfort: 3 °Climit: - °Cekstremno: -18 °C |
| Sastav materijala | unutarnji materijal: 30D 290T poliester Taffetavanjski materijal: 40D 290T najlon ripstopispuna: MicroThermo Ball, 100 % poliester |
| ID porizvoda | 391405 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena